Hakkımızda

Şirketimiz, ülkemizin gelişen dış ticaretine paralel olarak, gümrük müşavirliği, danışmanlık, dış ticaret, taşımacılık, lojistik, gümrüklü/gümrüksüz depolama iş ortağı şirketleri ile birlikte kanun ve mevzuatın yüklediği sorumlulukla sürekli kendini güncelleyen eğitimli, genç, dinamik kadrosu hizmetinizdedir.


Ayrıca firmamız dış ticaret işlemleri için gerekli olabilecek her türlü yetki belgesinin çıkartılması, (uygunluk belgeleri, kontrol belgeleri, lisanslar, teşvik belgeleri, dahilde işleme, hariçte işleme) ilgili kamu kurum ve kuruluşların başvuru, e-imza ve evrak takibi konusunda da tecrübesiyle, hizmetlerine devam etmektedir.


Deneyim bilgi ve tecrübeye sahip gümrük müşavirlerimiz, gümrük müşavir yardımcılarımız ve uzaman personelimiz ile birlikte her türlü iş ve işlemlerinizi yerine getirmekteyiz.Hizmet Anlayışımız

Tüm faaliyetlerimizde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası başta olmak üzere tabi olduğumuz tüm ulusal mevzuata ve Türkiye Cumhuriyeti’nin taraf olduğu tüm uluslararası anlaşmalar ve düzenlemelere uyarız. Güvenilirlik, tarafsızlık ve bağımsızlık tüm iş ilişkilerimizde bize yön veren temel ilkelerdir. İş sahiplerinin ticari menfaat ve yasal haklarının korunmasına özen gösterirken kamu menfaatinin korunmasını da öncelikli sorumluluğumuz kabul eder, işlerimizi bu bilinçle yönetiriz.


Değerlerimiz

Güvenilirlik, tarafsızlık ve bağımsızlık tüm iş ilişkilerimizde bize yön veren temel ilkelerdir.


Prensibimiz

Hizmette, kaliteden hiçbir şart altında taviz vermeyen yaklaşım.


İlkemiz

Güvenilirlik, tarafsızlık ve bağımsızlık tüm iş ilişkilerimizde bize yön veren temel ilkelerdir.


Yönetim Kurulu BaşkanıADM Gümrük Dış Ticaret Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

EGS BUSİNESS PARK, YEŞİLKÖY MAHALLESİ, ATATÜRK CADDESİ, N.12/1 P.K.34149 BAKIRKÖY / İSTANBUL

Telefon: +90 (212) 982 83 08

Faks: +90 (212) 982 83 08

E-Posta: info@admgumruk.com