Turquality Danışmanlığı

Turquality danışmanlığı hizmetimiz iki ana başlık altında verilmektedir.İlk olarak Turquality'e başvurmak isteyen firmalar için Turquality hazırlık ve kurumsal dönüşüm faaliyetleri alanında danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. İkinci olarak ise, hali hazırda Turquality veya Marka programında yer alan firmalar için, Turquality desteklerinin maksimum seviyede ve sürdürülebilir olarak alınabilmesi için Turquality İhracat Destekleri Danışmanlığı vermekteyiz.

Turquality Danışmanlığı ile markanızı dünya ile tanıştırıyoruz. Türkiye de devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY®, güçlü global Türk markaları geliştirerek ülkemizin ihracatını artırmak ve “Türk Malı” imajını güçlendirmek için firmalara büyük destekler ve kolaylıklar sunmaktadır. Global markaya sahip olmak isteyen firmalar ön koşulları sağlamaları neticesinde Marka Destek veya TURQUALITY® kapsamında destekler almaya başlamaktadır.

Markalaşma potansiyeline sahip ürün gruplarına sahip firmaların üretimden pazarlamaya, satışa ve satış sonrası hizmete kadar bütün süreçleri kapsamaktadır. Yurtdışında etkin çalışma yapabilmeniz için devlet desteklerinden yararlanmanız ve sistemi kurmanıza yönelik çalışmalarınızda yön gösteren ve yardımcınız olarak sizinleyiz. Firmanızın ön analizinden başlayarak izlenecek yol haritası, destekler için gerekli tüm evrak ve başvuru sürelerinde yanınızdayız.